aboutus

Chengdu Recen Technology Co., Ltd.

Chengdu Recen Technology Co., Ltd. Chengdu Recen Technology Co., Ltd. Chengdu Recen Technology Co., Ltd. Chengdu Recen Technology Co., Ltd. Chengdu Recen Technology Co., Ltd.
1 2 3 4 5
نوع کسب و کار: سازنده
صفحه اصلی بازار: در سراسر جهان
مارک های: تکرار
سال تاسیس: 2008
صادرات کامپیوتر: 60% - 70%
دربارهی ما
معرفی

Recen دارای رده اول مدیریت ، R&D ، تیم فروش و خدمات ، هزاران شاخص لحظه بار جرثقیل ، ضد برخورد و سیستم حفاظت از منطقه به مشتریان داخلی و خارج از کشور ما عرضه شده است.

شاخص لحظه لحظه بار و سیستم ضد برخورد به طور گسترده ای برای ساخت و سازهای عمرانی ، حفاظت از آب ، حمل و نقل هوایی ، صنایع ماشین آلات و غیره استفاده می شود. محصولات مختلفی به هنگ کنگ ، خاورمیانه ، روسیه ، ویتنام ، اندونزی ، مالزی ، آرژانتین ، کویت ، و ... صادر شده است. آمریکا و غیره.

 

چین Chengdu Recen Technology Co., Ltd. نمایه شرکت 0

 

 

 

تاریخ

 

 

واقع در شهر چنگدو ، استان سیچوان چین ، شرکت فناوری چنگدو رکن ، با مسئولیت محدود در سال 2008 تاسیس شده است.

به عنوان اولین دسته در سیستم مانیتورینگ ایمنی جرثقیل در چین با پردازنده پیشرفته ARM با قیمت مناسب.

Recen تصویب شده است ISO9001: 2008 ، صدور گواهینامه مرکز نظارت بر کیفیت کیفیت ساخت و ساز ماشین آلات ساختمانی شهری ، SGS ، گواهینامه CE و همچنین بسیاری از اختراعات ثبت شده.

سرویس

چین Chengdu Recen Technology Co., Ltd. نمایه شرکت 0

شعبه Recen مالزی - تجهیزات Recn Machniery SDN BHD در سال 2017 به تازگی راه اندازی شد.

برای اطمینان از زنجیره تأمین مداوم ، کیفیت عالی و خدمات عالی مشتری ، Recen تیم محلی فروش ، نصب ، تعمیر و نگهداری و خدمات را توسعه داد.

 

 

تیم ما

سرپرست سازندگان به عنوان مأموریت شرکت Recen ، نوآوری تحقیق و توسعه برای نقض ، پرورش رقابت اصلی به عنوان یک اصل تجارت و مردم محور به عنوان شیوه مدیریت برای ایجاد Recen توسعه بین المللی و بنگاههای کلان را توسعه می دهد.

چین Chengdu Recen Technology Co., Ltd. نمایه شرکت 0

 

اطلاعات تماس